Делегація Харківської міськради взяла участь в українсько-ізраїльському саміті
17 грудня 2021 13:29 Міжнародне співробітництво
Делегація Харківської міськради взяла участь в українсько-ізраїльському саміті Делегація Харківської міської ради взяла участь в українсько-ізраїльському інноваційному саміті «Ukrainian Israeli Innovation Summit-2021», який 14-15 грудня відбувся у Києві.

Цього року масштабна міжнародна подія була присвячена 30-річчю дружби та співпраці між Україною та Ізраїлем. Участь у ній в онлайн- та офлайн-форматі взяли, зокрема, Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, міністр у справах Єрусалиму та національної спадщини Держави Ізраїль Зеєв Елькін, Надзвичайний та Повноважний Посол України у Державі Ізраїль Євген Корнійчук, Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Міхаель Бродський, представники Міністерства закордонних справ України, представники регіонів України, бізнес-структур двох держав.

Програма заходу складалася з панельних дискусій, церемонії нагородження видатних ізраїльтян та українців, які зробили вагомий внесок у розвиток співпраці між двома країнами.

Представники Харківської міської ради виступили на круглому столі на тему: «Регіональні ради та муніципалітети України та Ізраїлю: інноваційні перспективи та співробітництво», де поділилися досвідом співпраці Харкова з містом-партнером Рішон Ле-Ціоном та іншими ізраїльськими містами.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини