Ігор Терехов: Готові преміювати поліцейських, які активно борються з наркоманією та наливайками
20 грудня 2021 16:48 Місто
Ігор Терехов: Готові преміювати поліцейських, які активно борються з наркоманією та наливайками Засідання Координаційної ради щодо реалізації державної політики щодо попередження наркоманії відбулося сьогодні, 20 грудня, у Харківській міській раді.

У роботі ради взяли участь Харківський міський голова Ігор Терехов, його заступники, керівники Головного управління Національної поліції у Харківській області та Управління патрульної поліції, громадських організацій.

Як зазначив Ігор Терехов, координаційна рада працює вже майже три роки, але ситуація із розповсюдженням наркотиків залишається напруженою.

«Харків'яни сьогодні дуже стривожені ситуацією, що склалася. Так, нам вдалося зробити набагато більше, ніж в інших містах, але цього замало. Всі разом - органи місцевого самоврядування та поліція - ми повинні подолати це явище. Я дуже хочу, щоб Харків був прикладом для інших міст України. У нас є бажання і всі можливості прибрати цю гидоту з наших вулиць і виграти цю війну, тому що це - війна», - наголосив Ігор Терехов.

Своєю чергою начальник Головного управління Національної поліції у Харківській області Станіслав Перлін повідомив, що правоохоронці останнім часом почали ставитися до вирішення проблеми більш жорстко.

«Проблема дуже серйозна. Ми переглянули підходи до цього питання: зміцнили кадрову ланку, призначили нових керівників. Є дорожня карта, якій ми чітко слідуємо. Правоохоронні органи активно переходять у практичну площину боротьби з наркоманією, залучають сили громадських організацій. А також ми йдемо до шкіл, де необхідно займатися профілактикою, рятувати уми та здоров'я дітей», - зазначив Станіслав Перлін.

Обговоривши ситуацію у Харкові, учасники координаційної ради домовилися активніше взаємодіяти у протистоянні розповсюдженню наркотиків.

«Я хочу, щоб це засідання дало імпульс боротьбі з наркоманією, з наливайками. І від того, як ми це зробимо, залежить довіра людей до органів місцевого самоврядування, до поліції, влади загалом. Цією темою потрібно займатись щодня. Ми вже розпочали патрулювання вулиць в Індустріальному районі силами громадської організації, щоб допомогти поліції. Більше того, ми готові преміювати співробітників правоохоронних органів, що особливо відзначилися, житлоплощею. Закрив сто наркопритонів або сто наливайок - отримай квартиру!» - зазначив Ігор Терехов.

Під час засідання також був презентований чат-бот «СтопНаркотик» для месенджера «Вайбер». В оригінальній версії у «Телеграм» чат-бот має понад 43 тис. підписників. З його допомогою було заблоковано майже 3 тис. інтернет-адрес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини