У міськраді визначили пріоритетні напрямки цифрового розвитку у 2022 році
21 грудня 2021 17:17 Цифрові технології
У міськраді визначили пріоритетні напрямки цифрового розвитку у 2022 році Наступного року міська влада зосередиться на кількох цифрових проєктах, які значно допоможуть харків'янам у повсякденному житті.

Про це сьогодні, 21 грудня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради повідомила директор Департаменту цифрової трансформації Галина Литвинець.

За її словами, наступного року планується впровадити автоматизовану систему «Спорт та культурний розвиток у смартфоні». Мобільний застосунок забезпечить можливість отримати необхідну інформацію про наявні в місті спортивні секції, клуби та організації, культурні та творчі установи, об'єкти спортивної інфраструктури, заплановані змагання та виступи творчих колективів, відомості про тренерів, спортсменів, творчих колективів тощо.

Також наступного року планується модернізувати міську інформаційно-диспетчерську службу «15-62», що дозволить покращити її функціональні можливості, запровадити автоматизовані механізми контролю, виконання робіт тощо.

Кілька нововведень торкнуться і «Картки харків'янина». Так, як повідомила Галина Литвинець, використання сучасного програмного забезпечення дозволить автоматизувати повний цикл збору інформації та видачі карток, розширить функціональні можливості «X-card». Крім того, з'явиться цифрова «Картка харків'янина».

У зв'язку з планами відкрити в Харкові муніципальну невідкладну медичну допомогу буде створений її кол-центр. Він забезпечить не лише належне функціонування багатоканальної телефонної лінії «15-03», а й автоматизацію процесів прийняття викликів, їх передачу до пунктів невідкладної медичної допомоги для виїзду сімейного лікаря додому до пацієнта.

Також у 2022 році планується впровадити сучасне програмне забезпечення для обліку об'єктів малої архітектурної форми, що дозволить вести уніфікований облік об'єктів та автоматизувати процеси їх обліку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини