У Харкові встановлюють причини підтоплення станцій метрополітену
11 січня 2022 11:08 Надзвичайні події
У Харкові встановлюють причини підтоплення станцій метрополітену Причини підтоплення тунелю на Холодногірсько-Заводській лінії метрополітену буде встановлено у найкоротші терміни.

Про це сьогодні, 11 січня, заявив перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак під час робочої наради із профільними службами.

Як розповів заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов, сьогодні, 11 січня, близько 5:30 сталося підтікання тунелю на перегоні від станції «Площа Конституції» до станції «Центральний ринок». Щоб уникнути аварійних ситуацій та забезпечити безпеку пасажирів, рух поїздів було призупинено: поїзди ходили від кінцевої станції «Індустріальна» до станції «Проспект Гагарина».

«Ми припинили рух на перегоні, закрили станції. В даний час підтоплення зупинилося, ведеться відкачування води із сусідніх колодязів. У метрополітен вода не надходить. Рух метрополітену відновили. Причини будуть встановлені до завтрашнього ранку. Після цього ми повідомимо результати проведених досліджень», - зазначив віцемер.

Також він наголосив, що послуга водопостачання до будинків харків'ян не припинялася.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини