Світлана Горбунова-Рубан: Рішення про дистанційне навчання у школах ухвалить міська комісія
27 січня 2022 17:05 Освіта
Світлана Горбунова-Рубан: Рішення про дистанційне навчання у школах ухвалить міська комісія Позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулось сьогодні, 27 січня, у Харківській облдержадміністрації.

Враховуючи зростання захворюваності на коронавірус по Харківській області, в тому числі серед школярів, було прийнято рішення рекомендувати школам перевести учнів 5-11 класів на дистанційне навчання на два тижні, а студентів вищих навчальних закладів – на місяць. Саме такими є рекомендації Міністерства освіти.

Коментуючи це рішення, заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан зауважила, що воно має рекомендаційний характер та дозволяє органам місцевого самоврядування самим ухвалити рішення про переведення закладів освіти на дистанційне навчання.

За її словами, на сьогодні у школах міста Харкова навчається понад 138,6 тис. школярів. За три тижні 2022 року на коронавірус захворіли 908 дітей шкільного віку, що становить 0,7% від їх загальної кількості. В обласній інфекційній лікарні перебувають 115 дітей із Харкова.

«При цьому треба розуміти, що якщо у класі захворіла дитина, то всі контактні діти йдуть на карантин та займаються дистанційно. На сьогодні таких 18,4 тисячі, що становить 12,5%. На грип та ГРВІ захворіли 2,6 тис. школярів. Тому докладно вивчатимемо це питання на засіданні міської комісії з надзвичайних ситуацій. Ми врахуємо всі обставини, щоб дотриматися і всіх протиепідемічних заходів, і не зашкодити навчальному процесу», - наголосила Світлана Горбунова-Рубан.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини