На проспекті Гагаріна перевірили, як підприємці прибирають сніг
04 лютого 2022 13:19 Суспільство
На проспекті Гагаріна перевірили, як підприємці прибирають сніг Черговий рейд з перевірки суб'єктів господарювання пройшов на пр. Гагаріна, в районі вул. Одеської.

Нагадаємо, згідно з Правилами благоустрою міста Харкова, підприємці зобов'язані впорядковувати 20-метрову зону, що прилягає до їхніх магазинів або торгових точок.

Як з'ясувалося, багато хто з них дійсно посипає тротуари сіллю або піском, прибирає сніг. Але дехто ігнорує вимоги правил благоустрою. У такому випадку їм видають припис прибрати територію протягом трьох днів. Якщо це не буде зроблено, то підприємцю загрожує штраф: для фізичних осіб - до 1360 грн, для юридичних - 1700 грн.

Як повідомив начальник відділу підприємництва та економічного розвитку Адміністрації Основ'янського району Олександр Санін, у січні було обстежено понад 1,7 тис. об'єктів споживчого ринку.

«Вручено 682 повідомлення про здійснення заходів щодо дотримання Правил благоустрою територій міста Харкова. Складено 60 протоколів про адміністративне правопорушення. Робота з наведення ладу та приведення у належний санітарно-технічний стан територій буде продовжена», - зазначив Олександр Санін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини