Ігор Терехов: У мікрорайонах міста з'являться невеликі бібліотеки
08 лютого 2022 15:39 Місто
Ігор Терехов: У мікрорайонах міста з'являться невеликі бібліотеки У мікрорайонах міста Харкова з'являтимуться невеликі бібліотеки.

Про це сьогодні, 8 лютого, повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов після відвідування бібліотеки-філії №50 Централізованої бібліотечної системи Київського району, що відкрилася минулого року після капремонту.

«Ця бібліотека була відкрита на прохання місцевих жителів. Вона затребувана, і я впевнений, що ще набиратиме обертів. Це добре, коли люди різного віку читають. Коли людина читає, вона розвивається інтелектуально. Хотілося б створити такі бібліотеки у кожному мікрорайоні міста. Або такі зони бук-кросінгу, як у парку імені Горького, де можна взяти книгу, прочитати її вдома та принести назад. Такі локації з'являтимуться і в інших парках та скверах», - наголосив Ігор Терехов.

Нагадаємо, бібліотека-філія №50 раніше знаходилася у приміщенні дитячого садка №108, але після його ремонту та відкриття там нових груп бібліотеку тимчасово закрили. Потім, на прохання місцевих жителів, її перенесли до приміщення на вул. Наталії Ужвій, 82, яке раніше знаходилося на балансі Національної поліції і понад п'ять років не використовувалося за призначенням. Тепер, після капітального ремонту, у новій бібліотеці проходять майстер-класи, виставки, курси комп'ютерної грамотності, поетичні вечори та інші культурні заходи.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини