Харків’янам пропонують розробити логотип міста для ЮНЕСКО
09 лютого 2022 09:49 Місто
Харків’янам пропонують розробити логотип міста для ЮНЕСКО Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів пропонує долучитися до створення логотипу Харкова у сфері музики.

Як повідомили в управлінні, логотип є дуже важливим, оскільки презентуватиме Харків серед майже 300 міст-партнерів всесвітньої Мережі креативних міст ЮНЕСКО. Сам логотип, а також детальний опис міста буде розміщено на офіційному сайті організації. 

«Запрошуємо всіх активних харків'ян, які бажають увійти в історію розвитку креативних індустрій та вписати своє ім'я в історію Харкова, долучитися до створення логотипу», - зазначили в управлінні. 

Свої ідеї та пропозиції, оформлені згідно з технічним завданням, можна надсилати на пошту [email protected] Роботи будуть прийматися до 14 лютого. 

Нагадаємо, у 2021 році Харків отримав статус креативного міста ЮНЕСКО у номінації «Музика».

Довідка. Мережа креативних міст ЮНЕСКО створена у 2004 році для сприяння співпраці з містами, які визначили креативність як стратегічний фактор для свого сталого розвитку. На сьогоднішній день до мережі входить майже 300 міст із 90 країн. Місто-претендент може визначити своїм пріоритетом одну із семи креативних сфер: народні ремесла, медіа-арт, кіно, дизайн, гастрономію, літературу чи музику.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини