Дітям, які постраждали в ДТП на Окружній, призначено опікуна
09 лютого 2022 16:29 Суспільство
Дітям, які постраждали в ДТП на Окружній, призначено опікуна Опікуном двох малолітніх дітей-двійнят, які постраждали 12 січня в ДТП на Окружній дорозі, призначена їхня рідна тітка Альона Арутюнян.

Відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 9 лютого, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

Як повідомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан, Олена Арутюнян працює вихователем у дитячому садку, має власного сина 10-ти років. Саме вона подала документи на оформлення опікунства.

Під час засідання виконкому, на яке прийшла Альона Арутюнян, Харківський міський голова Ігор Терехов передав їй матеріальну допомогу від фракції «Блок Кернеса - Успішний Харків!» у Харківській міськраді та КП «Комбінат дитячого харчування», а також пообіцяв всебічну підтримку сім'ї та дітям.

«Я вважаю, що ми маємо взяти постійне шефство над вами, підтримувати, якщо вам щось потрібно. І дякую, що зробили такий крок і ухвалили відповідальне рішення. Вважаю, що всі ми, харків'яни, маємо вас підтримати. Разом ми впораємося з усіма труднощами», - зазначив Ігор Терехов.

Нагадаємо, внаслідок автомобільної аварії, що сталася 12 січня на Окружній дорозі, загинули батьки трирічних двійнят. Дітей із численними травмами доправили до Міської лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова, де їм надали та продовжують надавати все необхідне лікування, в тому числі в інших медичних закладах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини