Передача житла на баланс міста та благоустрій дворів – Ігор Терехов зустрівся з харків'янами
10 лютого 2022 16:49 Місто
Передача житла на баланс міста та благоустрій дворів – Ігор Терехов зустрівся з харків'янами Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 10 лютого, провів зустріч із жителями Харкова.

Більшість звернень стосувалася виділення матеріальної допомоги на лікування, благоустрою територій, покращення житлових умов, а також ремонту будинків.

Зокрема, за підсумками зустрічі було ухвалено рішення про передачу у комунальну власність міста гуртожитку на вул. Машиністів, 10, який наразі перебуває на балансі виробничого структурного підрозділу АТ «Укрзалізниця». Ігор Терехов зазначив, що місто готове прийняти цей будинок, і доручив зробити це якнайшвидше.

Також низка питань стосувалася незаконного будівництва будинків, прибудов та гаражів. Зокрема, було розглянуто питання мешканців будинку на вул. Дівочій, 14. За їхніми словами, у дворі незаконно звели чотириповерхову будівлю, внаслідок чого їхній будинок став руйнуватися. Ігор Терехов зазначив, що завжди буде на боці мешканців, та доручив забезпечити їх грамотним юридичним супроводом.

Ще одне звернення стосувалося увічнення пам'яті козаків-засновників Харкова. Так, Володимир Челепа запропонував встановити меморіальні плити зі списком слобожанських козаків в історичній частині міста. За дорученням Ігоря Терехова це питання взято на роботу і після доопрацювання буде розглянуто на засіданнях топонімічної комісії.

Крім того, за зверненнями мешканців, відремонтують низку будинків, зокрема покрівлю на вул. Миру, 108, Салтівському шосе, 73-в, пр. Героїв Сталінграда, 175-а та ін. Також виконають низку робіт з благоустрою прибудинкової території, зокрема, встановлять дитячий майданчик на вул. Миру, 108 та доукомплектують майданчик для вигулу собак по вул. Познанській, 6.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини