Учням школи-інтернату №14 подарували книги
14 лютого 2022 19:21 Освіта
Учням школи-інтернату №14 подарували книги Харківська міська батьківська рада та видавництво «Ранок» передали понад сто нових книг бібліотеці Харківської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів №14.

Акція відбулася в рамках Всесвітнього дня дарування книг.

«Ми просто захоплені, що отримали таку кількість нових цікавих книг. І саме тих, що читають діти. Там є серія «Банда піратів», у нас було лише дві книги, і діти просто тряслися за ними. Є книги для підлітків та енциклопедії», - розповіла завідувачка шкільною бібліотекою Ольга Нікітіна.

Як зазначила голова Міської батьківської ради Лариса Манерко, незважаючи на те, що чимало дітей із задоволенням читають книги, все ж таки спостерігається тенденція, коли школярі дедалі менше цікавляться літературою. За її словами, щоб діти полюбили читання, батьки мають надавати власний приклад, тому для сімей проводитимуться тематичні лекції.

«Ці книги будуть передані до кожної бібліотеки нашого міста. У рамках Школи «Планета 7Я», яка була відкрита й успішно працює, ми безкоштовно проводитимемо уроки для батьків, рекомендуватимемо, які книги підібрати підлітку, які - батькам, які - маленьким дітям», - повідомила Лариса Манерко.

Довідка. Всесвітній день дарування книг відзначається 14 лютого, починаючи з 2012 року. Ця добровільна ініціатива була започаткована Еммі Бродмур, яка є засновницею популярного в США сайту дитячих книг.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини