Нове обладнання та ремонт – у школах Харкова модернізують харчоблоки
16 лютого 2022 16:48 Освіта
Нове обладнання та ремонт – у школах Харкова модернізують харчоблоки У Харкові модернізують близько 20 харчоблоків у міських шкільних закладах у 2022 році.

Про це сьогодні, 16 лютого, повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов після того, як ознайомився із роботою харчоблоку школи №122.

Він зазначив, що у місті приділяють особливу увагу організації харчування у навчальних закладах, а також ретельно стежать за тим, щоб воно було збалансованим.

«Сьогодні я подивився, як харчується група подовженого дня. Всі діти їли, казали, що їм смачно, і в цьому є велика заслуга наших кухарів та інших працівників кухні. Вони готують їжу для наших дітей і повинні працювати в комфортних умовах. Для цього виділяємо кошти, і вже цього року відремонтуємо близько 20 харчоблоків. Я хочу, щоб наші харчоблоки стали сучасними», - наголосив Ігор Терехов.

За його словами, у рамках модернізації для шкільних їдалень закуплять нову техніку, зокрема посудомийні машини, електричні сковорідки, сучасні електроплити та ін.

Також міський голова зустрівся із колективом КП «Комбінат дитячого харчування», яке організовує харчування у 176 школах міста. У рамках зустрічі він розповів про плани міської влади, зокрема щодо майбутньої модернізації, а також подякував співробітникам за нелегку працю.

Нагадаємо, Харків – єдине місто в Україні, яке протягом понад 10 років виділяє кошти на забезпечення молоком понад 13 тис. першокласників, а також забезпечує безкоштовними сніданками близько 52 тис. учнів початкових класів. Крім того, близько 9 тис. школярів пільгових категорій отримують безкоштовні обіди, з яких 3,6 тис. – діти переселенців та 2,5 тис. – діти учасників АТО.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини