Ігор Терехов: Продовжуємо розвивати систему безпеки та залучати інвесторів
18 лютого 2022 16:55 Місто
Ігор Терехов: Продовжуємо розвивати систему безпеки та залучати інвесторів Міська влада працює над залученням іноземних інвестицій у розмірі 25,9 млн євро на розвиток сфери безпеки Харкова.

Про це сьогодні, 18 лютого, на сесії повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

Він зазначив, що міська влада продовжує працювати над створенням у Харкові сучасної системи безпечного міста та активно веде переговори з інвесторами.

«Ми продовжуємо створювати сучасну систему безпеки міста Харкова, у тому числі ситуаційний центр як її складову. Це сьогодні дуже важливо. Ще кілька років тому ми передбачали, що нам потрібний міський ситуаційний центр, і сьогодні у нас абсолютно все готове. Ми працюємо над залученням 25,9 млн євро, які будуть виділені нашому місту для створення системи безпеки, у тому числі і на дорогах. Це і вісім коридорів, які в нас будуть повністю переглядатися, і ситуаційний центр, і служба єдиного кол-центру», - зазначив міський голова.

Нагадаємо, що, згідно з проєктом, ситуаційний центр працюватиме цілодобово. У його функції входитиме прийом екстрених викликів від населення, моніторинг подій, передача інформації службам реагування, а також моделювання можливих екстрених ситуацій та етапи їх розвитку. Проєкт реалізується у рамках програми «Безпечне місто» у співпраці з Європейським інвестиційним банком.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини