«Харківводоканал» забезпечує повноцінним харчуванням працівників та харків'ян
10 березня 2022 12:23 Суспільство
«Харківводоканал» забезпечує повноцінним харчуванням працівників та харків'ян КП «Харківводоканал» забезпечує повноцінним харчуванням та гарячими обідами своїх співробітників, членів їхніх сімей, а також харків'ян, які змушені перебувати в укриттях підприємства.

Про це сьогодні, 10 березня, повідомила начальник адміністративно-господарського управління КП «Харківводоканал» Галина Ткаченко.

За її словами, працівники підприємства на всіх виробничих об'єктах одержують повноцінне харчування з початку військових дій.

«Це й аварійно-ремонтні бригади, які цілодобово працюють, забезпечуючи харків'ян водопостачанням та водовідведенням. Ще їм організована видача продуктів під час виїздів для усунення аварійних ситуацій. Також повноцінне харчування отримують члени сімей наших співробітників та харків'яни, які змушені перебувати в укриттях підприємства», - наголосила Галина Ткаченко.

Крім того, вона повідомила, що на підприємстві в достатку випікають хліб та хлібобулочні вироби для власних потреб.

«Робимо все для того, щоб усі були нагодовані. З цим завданням справляємося, і надалі докладемо всіх зусиль для його виконання. Турбота про людей - у ​​пріоритеті на нашому підприємстві, і особливо це важливо сьогодні», - зазначила Галина Ткаченко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини