Грошова допомога під час війни: умови отримання
18 квітня 2022 09:25 Суспільство
Грошова допомога під час війни: умови отримання Асоціація міст України зібрала перелік видів допомоги громадянам, бізнесу та органам місцевого самоврядування під час війни.

Зокрема, асоціацією розглянуто умови отримання державної допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та компенсації власникам житла витрат за тимчасове розміщення ВПО, грошової допомоги для сімей з дітьми від ЮНІСЕФ «Спільно», а також допомоги для ВПО від Агентства ООН у справах біженців та від Світової продовольчої програми ООН. 

Також грошову допомогу можуть отримати підприємці. Зокрема, держава компенсує роботодавцям витрати на зарплату працевлаштованих ВПО. Крім того, діє програма з релокації українських виробництв, що передбачає допомогу бізнесу в переміщенні потужностей та обладнання на безпечні території, пошуку виробничих приміщень та розселенні працівників.

Крім того, від Мінсоцполітики кошти для надання гуманітарної та іншої допомоги цивільному населенню можуть отримати органи місцевого самоврядування. Також вони можуть розраховувати на допомогу від БО «Українська освітня платформа» та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), які надають дітям та сім’ям під час війни соціально-психологічні послуги.

З усіма видами допомог та умовами її отримання можна ознайомитися за посиланням

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини