Міська рада висловлює співчуття рідним і близьким Віктора Кулика
03 травня 2022 19:24 Місто
Міська рада висловлює співчуття рідним і близьким Віктора Кулика Харківська міська рада висловлює співчуття рідним і близьким Заслуженого будівельника України, депутата міської ради 4-го скликання, президента ТОВ «Спецбудмонтаж-Україна» Віктора Кулика, який помер учора, 2 травня.

«Відійшов у вічність Віктор Кулик - висококласний спеціаліст, який щиро вболівав за свою справу та все своє життя присвятив розвитку будівельної галузі Харківщини. Його життєвий шлях був зразком людської гідності, працелюбства та професіонального керівництва. Висловлюємо глибокі і щирі співчуття у зв'язку з непоправною втратою. Поділяємо вашу скорботу в цей важкий час. Нехай світла пам'ять про Віктора Тимофієвича  назавжди залишиться в серцях рідних і близьких, друзів і колег», - сказано у співчутті. 

Заслужений будівельник України Віктор Кулик помер на 69-му році життя. 

Довідка. Віктор Тимофійович Кулик народився 14 січня 1953 року в місті Хмельницький. Після закінчення середньої школи у 1970 році переїхав до Одеси. У 1976 році розпочав трудову діяльність на посаді інженера-економіста на Одеському заводі периферійного обладнання. З 1983 по 1985 рік обіймав посаду начальника планового виробничого відділу Красноярської дистанції будівель і споруд МПС Східно-Сибірської залізничної дороги. У 1985 pоці був запрошений до Харкова на посаду начальника планово-виробничого відділу - заступника командира частини проектної організації «Військпроєкт».

З 1999 року був незмінним президентом ТОВ «Спецбудмонтаж-Україна». За його безпосередньої участі було здійснено будівництво десятків житлових, промислових та адміністративних будівель Харкова та України, серед яких - Харківський дельфінарій, ТРЦ «Дафі», солодові заводи в Харкові та Чернігові компанії «Malteurop», комплекс газоочищення компанії «Danieli», елеватори у Сумській, Полтавській та Харківській областях тощо.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини