На станціях метро створюють умови для навчання та дозвілля дітей
10 травня 2022 17:12 Освіта
На станціях метро створюють умови для навчання та дозвілля дітей Педагогічні колективи навчальних закладів допомагають в організації навчання та дозвілля, а також психологічної підтримки дітей, котрі живуть разом із батьками на станціях метрополітену.

Зокрема, у цьому беруть участь працівники гімназії №46 ім. М.В. Ломоносова та шкіл №94 та 151 Слобідського району. Як повідомили у районній адміністрації, на станціях метро педагоги консультують школярів з різних навчальних дисциплін та допомагають засвоювати матеріал, який діти вивчають дистанційно. Крім того, з дітьми працюватимуть психологи та соціальні педагоги.

Для проведення занять дітей забезпечили підручниками, меблями та іншим шкільним приладдям, спланували роботу майстер-класів, а також спортивних змагань, квестів та рухомих ігор.

«Педагоги докладуть усіх зусиль для організації змістовного навчання, цікавого дозвілля, психологічної підтримки наших харківських дітей та їхніх батьків, які проживають під час війни у ​​метро», - зазначили у райадміністрації.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини