У Харкові тривають відновлювальні роботи
11 травня 2022 11:47 ЖКГ
У Харкові тривають відновлювальні роботи З початку повномасштабного вторгнення в Україну ворог пошкодив 2 907 житлових будинків харків’ян.

Як повідомили у Департаменті житлово-комунального підприємства, над ліквідацією цих пошкоджень щоденно працюють 98 бригад будівельників-ремонтників комунальних підприємств Харкова. 

Зокрема, дільниці з підготовки будівельних матеріалів для проведення відновлювальних робіт створено на базі виробничих потужностей КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство». Тільки за квітень-травень будівельники підприємства виконали роботи з закриття вікон на 1 083 об'єктах, відремонтували та усунули аварійність 96 покрівель, а також розпиляли та вивезли гілки пошкоджених дерев з 56 локацій.

Також над відновленням інфраструктури міста щоденно працюють будівельники КП «Харківжилбуд». Зокрема, з початку війни вони закрили пошкоджені обстрілами вікна у 280 будівлях, у тому числі у 20 освітніх закладах, Індустріального району та у 130 будівлях – Слобідського району.   Також у цих районах робітники відремонтували 26 покрівель, на 15 локаціях демонтували 39 елементів дитячих та спортивних майданчиків, а також знесли 77 пошкоджених дерев, вивезли 154 куб. м подрібнених гілок та 260 куб. м сміття. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини