#Обличчя_Харкова: машиніст автогідропідйомника Сергій Старигін
21 травня 2022 09:38 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова: машиніст автогідропідйомника Сергій Старигін З початку війни машиніст автогідропідійомника КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» Сергій Старигін попри обстріли виводив техніку на вулиці міста, щоб забити розбиті вікна в багатоповерхових будинках харків’ян.

На підприємстві чоловік працює з 2014 року та має кваліфікацію спеціаліста 6-го розряду. Він володіє високими професійними навичками та добре розуміється на спецтехніці, якою керує. 

«Сергій Олексійович ніколи не зупиняється перед труднощами, тому в цей нелегкий для нашої країни час він не полишив Харків. Попри майже щоденні обстріли, машиніст сміливо виводив техніку на вулиці нашого міста, аби забити розбиті внаслідок вибухів вікна в будинках харків'ян. Такі працівники, як Сергій Олексійович, натхненно працюють над благоустроєм нашого міста, щоб ми комфортно почувалися у ці важкі часи», - зазначили на підприємстві. 

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини