Місто допоможе реконструювати корпус Каразінського університету
21 травня 2022 11:53 Місто
Місто допоможе реконструювати корпус Каразінського університету Міська влада візьме участь у відновленні зруйнованого ворогом корпусу Харківського національного університету ім. Каразіна.

Про це Харківський міський голова Ігор Терехов заявив в інтерв'ю для спецпроєкту «Руху ЧЕСНО» та «Дзеркала тижня».

Він зазначив, що від економічного корпусу одного з найстаріших університетів країни залишилися лише стіни, тому на нього очікує масштабна реконструкція. На думку мера, зовнішній вигляд реконструйованого університету має бути сучасним та вписуватися в архітектурний ансамбль повоєнного Харкова.

«Це має бути нова та сучасна архітектура. Ми не відновлюватимемо архітектуру сталінських часів, це виключено. Ми повинні кардинально перевернути цю сторінку та подивитися на 30, 50 і навіть 100 років уперед. Сьогодні філософія архітектури зовсім інша, і ми маємо унікальний шанс втілити її в життя», - зазначив Ігор Терехов.

За його словами, це стосується й інших зруйнованих будівель. Частину їх відновлять за новими технологіями, решту - побудують з нуля. Також мер нагадав, що, згідно з майбутнім генеральним планом Харкова, над яким зараз працює британський архітектор Норман Фостер, у місті з'являться сучасні мікрорайони, нові транспортні розв'язки, індустріальні парки та простори для розвитку IT-індустрії.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини