У Харкові стартувала «Ніч музеїв»
21 травня 2022 13:39 Культура
У Харкові стартувала «Ніч музеїв» Щорічна акція «Ніч музеїв», присвячена Міжнародному дню музеїв, проходить сьогодні, 21 травня, у трьох містах України - Харкові, Києві та Львові.

У відкритті заходу взяв участь Харківський міський голова Ігор Терехов.

Він зазначив, що сьогоднішня акція є ще одним свідченням того, що місто Харків - найбільший культурний центр України, в якому заккумульовано чимало культурних напрямків.

«Культура - ​​це те, що поєднує людей. І наші захисники зараз воюють, зокрема, для того, щоб Харків жив, щоб розвивалася його культура, а ми могли проводити «Ніч музеїв». І це дуже знаково, що у цьому заході беруть участь Харків, Львів та Київ. Це ще раз говорить про цілісність та єдність усієї України», - наголосив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що сьогодні ці міста об'єднали телемостом, щоб відвідувачі могли потрапити на «Ніч музеїв» частково онлайн. Завтра запис трансляції опублікують у соціальних мережах Харківського літературного музею. У програмі акції - круглий стіл «Пушкінопад після ленінопаду, або Що нам робити з російською літературою?», виставка «Харків - Залізобетон», читання нової поезії Сергієм Жаданом, презентація циклу прелюдій для фортепіано Павла Козицького «Звуки слова» та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини