Ігор Терехов про відновлення роботи метро: Це новий етап перезапуску економіки Харкова
24 травня 2022 20:33 Місто
Ігор Терехов про відновлення роботи метро: Це новий етап перезапуску економіки Харкова Відновлення роботи метрополітену допоможе швидше перезапустити економіку міста Харкова.

Про це сьогодні, 24 травня, в ефірі національного телемарафону заявив Харківський міський голова Ігор Терехов.

За його словами, щодня до міста повертається від 2 до 5 тис. харків'ян. Поступово відновлюють роботу деякі підприємства та громадський транспорт. Зокрема, сьогодні запрацювали всі станції метрополітену, крім «Академіка Павлова», «Студентської» та «Героїв праці».

«На кількох станціях поки що залишаються жити люди. Вони дуже налякані, і їх можна зрозуміти, адже на Північну Салтівку ворог спрямував цілий ураган снарядів. Я розмовляв із мешканцями. Багато хто втратив дах над головою, і ми надамо їм комфортні гуртожитки в безпечніших районах міста. Поступово їхній страх зникне. Думаю, що вже протягом цього тижня станції запрацюють у повному обсязі», - наголосив мер Харкова.

Також він зазначив, що усі ці місяці ворог цілеспрямовано знищував інфраструктуру міста: котельні, трубопроводи, транспорт, автомагістралі та інші об'єкти. Зараз комунальні служби активно усувають усі ці пошкодження та роблять все можливе, щоб життя харків'ян було комфортним. Крім того, міська влада веде перемовини щодо відновлення роботи великих промислових підприємств міста Харкова. За словами мера, для якнайшвидшого запуску економіки важливо, щоб роботою були забезпечені всі харків'яни.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини