Ігор Терехов: Ми маємо вже зараз будувати нові мікрорайони!
24 травня 2022 20:52 Місто
Ігор Терехов: Ми маємо вже зараз будувати нові мікрорайони! У місті Харкові розбирати зруйновані будинки будуть паралельно з будівництвом нових мікрорайонів.

Про це сьогодні, 24 травня, в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

За його словами, через війну дах втратили тисячі сімей, тому будівництво нових житлових мікрорайонів потрібно розпочинати негайно. Будинків, які не підлягають відновленню, у місті близько 500.

«Люди мають якнайшвидше отримати якісне житло, побудоване за новими стандартами. Обов'язково з паркінгами, які у випадку потреби слугуватимуть бомбосховищами, з новими енергозберігальними технологіями, з автономним водопостачанням та котельнями, з невеликим «плечем» постачання тепла та гарячої води. Також мікрорайони одразу зводитимуться зі школами, дитячими садками та мережею магазинів. Саме тому пріоритет ми віддаватимемо новій забудові і вже паралельно розбиратимемо зруйновані будинки», - підкреслив Ігор Терехов.

Також він зазначив, що новітні енергозберігальні технології впроваджуватимуть у всіх пошкоджених будинках, які підлягають відновленню.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини