«Тепломережі» замінять усі старі вентиляційні шахти
26 травня 2022 19:42 ЖКГ
«Тепломережі» замінять усі старі вентиляційні шахти Усі старі вентиляційні шахти на магістральних мережах КП «Харківські теплові мережі» замінять на нові зразки.

Як повідомили сьогодні, 26 травня, на підприємстві, конструкції ще радянського виробництва стали небезпечними через руйнування компонентів, тому в Харкові їх почали замінювати ще наприкінці минулого року.

Нові вентиляційні шахти виготовлені силами підприємства за власним безпечним конструктивним рішенням. Спочатку це були екземпляри з простим орнаментом української вишиванки. Потім фахівці ХТМ додали в оформлення мультиплікаційних героїв. Зараз планується встановити шість конструкцій у Шевченківському районі, на вул. Ляпунова та вул. Шатилівській. Потім такі ж об'єкти з'являться у Новобаварському, Салтівському та Холодногірському районах.

«Ці конструкції не просто радуватимуть око, а й виконуватимуть технічно необхідну функцію - видалення конденсату з камер магістральних теплопроводів, щоб запобігти корозії труб», - зазначили в КП.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини