#Обличчя_Харкова. Володимир Березін – працівник КП «Центр поводження з тваринами»
28 травня 2022 11:19 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Володимир Березін – працівник КП «Центр поводження з тваринами» Працівник КП «Центр поводження з тваринами» Володимир Березін допомагає ліквідовувати наслідки ворожих обстрілів на Салтівці, у П’ятихатках, на Новій Баварії та сел. Жуковського.

З початку війни Володимир Березін працює у бригаді КП «Харківспецбуд». Спільно з колегами з притулку для тварин чоловік закриває пошкоджені обстрілами вікна у житлових будинках, школах і дитячих садках. 

Як повідомили на підприємстві, усе життя Володимир Березін був військовослужбовцем. Коли вийшов на пенсію, влаштувався у відділ вилову безпритульних тварин, де працює вже 12 років.

«На його рахунку - строкова служба у Кривому Розі, школа прапорщиків у Севастополі, контракт у Кривому Розі та  Афганістані. Потім Володимир Анатолійович був переведений у внутрішні війська, а  далі - до слідчого ізолятору у місто Кривий Ріг і згодом – до Харкова, де до самої пенсії виконував свої обов'язки перед державою», - повідомили на підприємстві. 

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    #Обличчя_Харкова. Володимир Березін – працівник КП «Центр поводження з тваринами»
Друкувати
Останні новини