У Харкові внаслідок обстрілів пошкоджено майже тисячу сміттєвих контейнерів
03 червня 2022 18:48 ЖКГ
У Харкові внаслідок обстрілів пошкоджено майже тисячу сміттєвих контейнерів З початку війни ворог обстріляв чотири спецмашини та пошкодив 986 контейнерів КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».

Про це сьогодні, 3 червня, на пресконференції повідомив директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко. 

За його словами, увесь цей час підприємство не припиняло своєї роботи навіть під час обстрілів. Зараз на вулиці Харкова виїжджає 135-140 одиниць різноманітної спецтехніки, яка щоденно вивозить близько 6 тис. куб. м побутових відходів. Зокрема, з понеділка підприємство почало вивозити побутові відходи з мікрорайонів Північної Салтівки, які раніше інтенсивно обстрілювалися ворогом. 

Також Олексій Артикуленко повідомив, що з 1 червня підприємство відновило нарахування за послуги з вивозу сміття. 

«Зараз фінансові ресурси нашого підприємства закінчуються, і для продовження стабільної роботи підприємства необхідне надходження оплати від наших споживачів. Прошу харків’ян почати оплачувати послуги з поводження з побутовими відходами з 1 червня», - звернувся він до містян. 

Зазначимо, здійснити оплату послуг підприємства можна у будь-якому відділенні банку, а також у мобільних додатках «Приват24»,  «Monobank», «Ощад24/7» та карткою «Visa» або «Mastercard» будь-якого банку на сайті підприємства. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини