Сервіси «Дії», які можуть стати в нагоді сім’ї
10 червня 2022 10:09 Цифрові технології
Сервіси «Дії», які можуть стати в нагоді сім’ї Департамент цифрової трансформації зробив підбірку зручних сервісів на порталі «Дія», які можуть стати в нагоді сім‘ї.

Там розповіли про такі сервіси: 

1. «єМалятко» - комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією заявою, поданою онлайн, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 10-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини, в тому числі призначення допомоги при народженні.

2. Повторна видача свідоцтва про реєстрацію шлюбу - зручна можливість заповнити заяву та вибрати спосіб отримання повторного свідоцтва про реєстрацію шлюбу. 

3. Заповнення форми про пошкоджене майно - це можливість повідомити про свою пошкоджену або знищену нерухомість внаслідок військової агресії Російської Федерації. Згодом, як повідомляється на порталі «Дія», буде створена спеціальна комісія, яка оцінить збитки, та вийде роз’яснення щодо порядку та процедури компенсації. Повідомити про пошкодження можна за посиланням.

4. Отримання статусу безробітного - спрощена реєстрація безробітної особи. Послуга доступна людям, які: 
- втратили роботу або можливість працювати та отримувати прибуток під час воєнного стану; 
- є у переліку застрахованих осіб, що надав Пенсійний фонд України; 
- чиї місця роботи знаходяться на території тимчасової окупації чи ведення активних бойових дій.

Подати відповідну заяву можна за посиланням. Також на порталі доступна послуга скасування статусу безробітного.

Користувачі, які знаходяться закордоном і в яких не виходить скористатися послугою/сервісом, можуть звернутися до служби підтримки @diia_support.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини