Харківський міський притулок для тварин відзначив 10-річчя
13 червня 2022 18:21 Суспільство
Харківський міський притулок для тварин відзначив 10-річчя Харківському міському притулку для безпритульних тварин сьогодні, 13 червня, виповнилося 10 років.

Як зазначили у КП «Центр поводження з тваринами», щороку у свій день народження у притулку для дітей, волонтерів та всіх гостей організовували свято. Особливо грандіозним мав стати 10-річний ювілей, але плани зруйнувала війна. Також через воєнну агресію росії зупинилося заплановане розширення центру. 

«Цього року мало розпочатися будівництво понад 100 нових вольєрів для утримання собак-безхатьок. Майже зупинилося прилаштування тварин у нові родини. Скільки ж сімей могло відвідати притулок і подарувати трішки любові нашим вихованцям! Скільки дітей могли здійснити свою мрію та завести домашнього улюбленця! Цього року наш день народження - справді сумне свято», - зазначили у притулку.

Однак, як би важко не було, співробітники центру продовжували рятувати безпритульних тварин та влаштовувати їх у нові сім'ї. Вперше за 10 років Харківський притулок звернувся по допомогу до небайдужих. Так, протягом всіх цих місяців для вихованців закладу надсилали та продовжують надсилати гуманітарні вантажі з усього світу.

«Ми віримо в те, що свій 11-й день народження ми  з розмахом відзначимо у мирному Харкові, у вільній та цілісній Україні. І кожен наш спонсор, меценат, волонтер і просто  людина, що любить тварин, зможе бути присутніми на цьому святі особисто, щоб ми могли подякувати  всім, хто допомагав нам у цей нелегкий час», - зазначили у притулку. 

Довідка. КП «Центр поводження з тваринами» збудовано за європейським стандартом. У закладі працює ветеринарна клініка для бездомних та домашніх тварин, готель для тварин, у тому числі екзотичних. Також надаються комплекс ритуальних послуг, а також послуги кінолога та грумера. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини