Ігор Терехов: Незважаючи на жахливі обстріли, Харків продовжує жити!
23 червня 2022 15:29 Місто
Ігор Терехов: Незважаючи на жахливі обстріли, Харків продовжує жити! Бізнес-середовище у місті Харкові починає поступово оживати навіть в умовах постійних ворожих обстрілів.

Про це сьогодні, 23 червня, в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Попри ці жахливі обстріли, економічний механізм поступово розкручується: відкривається дрібний бізнес, невеликі промислові підприємства. Наскільки це можливо в умовах війни, бізнес починає перезапускатись», - зазначив мер.

За його словами, гуманітарна ситуація у Харкові залишається стабільною. Так, місто регулярно отримує гуманітарну допомогу від Офісу Президента України, а також багатьох українських та зарубіжних партнерів. Крім того, харків'яни мають можливість придбати необхідні товари в магазинах.

«На жаль, у багатьох харків'ян немає грошей на покупки, оскільки через обстріли підприємства все ж бояться масово відкриватися. Для них ми організували роздачу гуманітарної допомоги - медикаментів, продуктів харчування, предметів першої необхідності. Крім того, місто без затримок виплачує заробітні плати всім нашим комунальним працівникам, щоб вони теж могли придбати все необхідне», - наголосив Ігор Терехов.

Також він додав, що всі зусилля міської влади та комунальних служб зараз спрямовані на підготовку Харкова до опалювального сезону. Так, по всьому місту відновлюють котельні, перекладають трубопроводи, обстежують внутрішньобудинкові системи, закривають контури житлових будинків, ремонтують покрівлі, а також готують підвали, щоб у випадку обстрілу їх можна було використовувати як укриття.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини