Ігор Терехов: Зміни у Харкові розраховані на десятиліття вперед
25 червня 2022 18:38 Місто
Ігор Терехов: Зміни у Харкові розраховані на десятиліття вперед Зміни, які відбудуться у Харкові під час повоєнного відновлення, розраховані на десятиліття вперед.

Про це сьогодні, 25 червня, в інтерв'ю телеведучій Наташі Власенко заявив Харківський міський голова Ігор Терехов.

За його словами, Харків стане унікальним містом, в якому гармонійно поєднуватимуться житлові масиви, парки, сквери, вело- та пішохідні доріжки.

«Водночас буде багато нового та цікавого. Це не означає, що ми відставимо вбік бекетівську архітектуру, якою так славиться Харків. Але з'явиться багато нового, виконаного в стилі хай-тек, у тому числі для працівників IT-сфери. Також ми працюємо над концепцією даун-тауну - центру міста. Буде зовсім інша транспортна інфраструктура. З'являться такі фішки, які відрізнятимуть Харків від інших міст України та, я сподіваюся, Європи і світу. Те, що британський архітектор Норман Фостер взявся робити це разом з нами, - це дасть імпульс новому стилю міста», - розповів Ігор Терехов.

Міський голова також повідомив, що у Харкові працюють над концепцією впровадження електробусів як громадського транспорту.

«Це є унікальним для України. І це важливо, беручи до уваги необхідність вирішувати проблеми з паливом та думати про екологію. Те, що ми робимо у місті, розраховане на десятиліття вперед», - наголосив мер.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини