У Холодногірському районі відновлюють центральний тепловий пункт
29 червня 2022 19:22 ЖКГ
У Холодногірському районі відновлюють центральний тепловий пункт Фахівці КП «Харківські теплові мережі» ремонтують один із центральних теплових пунктів Холодногірського району, який навесні було пошкоджено ворожими снарядами.

Як повідомили на підприємстві, ще в березні за дві морозні доби співробітникам ХТМ вдалося відновити опалення у прилеглих будинках. Про гаряче водопостачання тоді мова не йшла, оскільки 10-метрові вирви пошкодили сусідню електростанцію, а також зірвали і понівечили уламками зовнішню теплотрасу разом з опорами. 

За словами заступника начальника Холодногірської філії Юрія Татьянко, для засипки однієї такої вирви знадобилося 12 камазів грунту. Для відновлення електропостачання від іншого джерела фахівцям лише за кілька днів довелося змонтувати 300 м електрокабелю. Потім вони  відновили будівельну частину теплопункту, а це - весь другий поверх основної споруди і стіна насосної, а також перекрили дах і повністю відновили зовнішній теплопровід. Крім того, тепловий пункт обладнали енергоефективною запірною арматурою. 

Як зазначили на підприємстві, зараз ЦТП дає гарячу воду мешканцями семи будинків. Фахівці ХТМ продовжують розповітрювати мережі, регулювати тиск в системі та займатися відновленням об’єкту. Зокрема, на черзі - монтаж вікон та впорядкування прилеглої до ЦТП території. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини