У Харкові обговорили трудові відносини в період воєнного стану
30 червня 2022 14:31 Суспільство
У Харкові обговорили трудові відносини в період воєнного стану Семінар на тему: «Трудові відносини в період воєнного стану» пройшов сьогодні, 30 червня, у Слобідському районі.

У заході взяли участь представники 24 великих підприємств міста, які мали змогу отримати відповіді на найбільш поширені запитання щодо працевлаштування в умовах війни.

З особливостями трудових відносин у цей період роботодавців ознайомили представники Департаменту соціальної політики, Управління соціального захисту населення, Головного управління Держпраці в Харківській області, Державної фіскальної служби в Харківській області, Харківського міського центру зайнятості, Об’єднання профспілок Харківської області та Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві. 

Учасникам семінару розповіли про працевлаштування переселенців, зокрема, про пільги та соціальні гарантії, а також про державну компенсацію коштів роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Крім того, в рамках заходу обговорювалися особливості спрощеної звітності,  нові податкові пільги для ФОП та підприємств, а також виплату лікарняних в період воєнного стану.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини