Харківські рятувальник ліквідували 12 пожеж та 10 боєприпасів
01 липня 2022 08:55 Оперативна інформація
Харківські рятувальник ліквідували 12 пожеж та 10 боєприпасів Рятувальники Харківського гарнізону ДСНС за добу, з 30 червня по 1 липня, здійснили 22 оперативних виїзди.

Як повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, рятувальники 12 разів виїжджали на гасіння пожеж (з них чотири – спричинені обстрілами). Три пожежі, спричинені обстрілами окупантів, сталися в Ізюмському районі області та одна – в Індустріальному районі Харкова. Внаслідок влучення снарядів там горіли промислові об'єкти та трава на відкритій території.

Також рятувальники сім разів виїжджали на допомогу населенню, двічі – на проведення аварійно-рятувальних робіт, один – на інший виклик. Так, 30 червня група верхолазів ДСНС проводила аварійно-рятувальні роботи та розбирання завалів на пошкодженому ворожими обстрілами 9-поверховому житловому будинку в Київському районі Харкова. Рятувальники розбирали та скидали вниз нестійкі зруйновані конструкції з верхніх поверхів багатоповерхівки, щоб запобігти їх неконтрольованому руйнуванню та падінню.

Крім того, протягом доби піротехніки ДСНС ліквідували 10 ворожих боєприпасів, що не розірвалися.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини