#Обличчя_Харкова: соціальний працівник Алла Соволап
07 липня 2022 10:34 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова: соціальний працівник Алла Соволап В складних умовах війни Алла Соволап продовжує піклуватися про підопічних територіального центру надання соціальних послуг Салтівського району.

Як зазначили у Департаменті соціальної політики, в перші дні війни через сильні обстріли Алла Миколаївна разом з донькою ночували на ст. м. «Академіка Павлова», а зранку жінка йшла на роботу допомагати іншим харків’янам. 

За словами Алли Соволап, тоді з продуктами харчування було складно. Вона з донькою відстоювала чергу за хлібом, а отримавши дві буханки, ділила їх зі своїми підопічними.

«Алла Миколаївна стійко зберігає свій емоційний та фізичний стан здоров’я, незважаючи ні на що, піклується про  підопічних, забезпечуючи їм гуманітарну допомогу та  підтримку, бо відчуває відповідальність за життя і безпеку одиноких громадян похилого віку, які потребують соціального захисту», - зазначили у департаменті. 

Нагадаємо, з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини