У Харкові усувають наслідки нічного обстрілу
06 липня 2022 13:00 Місто
У Харкові усувають наслідки нічного обстрілу Комунальні служби разом із городянами сьогодні, 6 липня, розбирають завали, що утворилися внаслідок чергового нічного обстрілу Харкова.

Із наслідками агресії окупантів у Холодногірському та Новобаварському районах ознайомився Харківський міський голова Ігор Терехов. За його словами, будівля на вул. Полтавський Шлях, 15 повністю знищена та підлягає знесенню. Також під обстріл потрапила будівля Адміністрації Новобаварського району, проте є шанси на її відновлення.

«Ми подивимося на конструктив будівлі, і, якщо це можливо, будемо її відновлювати. Це будівля районної адміністрації, і тут харків'яни отримували адміністративні та соціальні послуги. Ще з перших днів війни я говорив: те, що творить російська армія, не інакше як геноцид українського народу. І ці руйнування вкотре доводять це», - підкреслив мер.

Також Ігор Терехов наголосив на згуртованості харків'ян, які оперативно допомагають комунальникам відновлювати місто.

«Дуже багато харків'ян зібралося. Вони допомагають прибирати все те, що сьогодні вночі накоїв російський агресор. Працюватимемо далі, все відновлюватимемо. У харків'ян є дух та здорова злість до окупантів. Це ще раз підкреслює, що Харків не зломити», - наголосив міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини