Харківські вчителі підвищують цифрову грамотність в умовах війни
07 липня 2022 18:35 Цифрові технології
Харківські вчителі підвищують цифрову грамотність в умовах війни Клуб вчителів міста Харкова «Teachers2IT» продовжує функціонувати. В режимі онлайн його учасники підвищують кваліфікацію та отримують нові навички с сфері цифрових технологій.

У Департаменті цифрової трансформації зазначили, що «Teachers2IT» є спільним проєктом департаменту та «Kharkiv IT Cluster» та розвивається вже понад рік. Наразі у клубі - понад 150 харківських вчителів, які попри війну продовжують самовдосконалюватися та опановувати нові навички. 

Зокрема, днями для  вчителів інформатики та математики  стартував новий курс «Front-End & JavaScript», в рамках якого вони навчаться самостійно створювати та коригувати макети, дізнаються базовий синтаксис мови JavaScript та виконають власні проєкти. 

Як повідомили у департаменті, протягом року учасники клубу мали змогу пройти такі курси: «Minecraft в освітньому процесі», «Цифровізація шкільної освіти», «Лайфхаки у використанні комп’ютеру», «Створення сайтів», «Digital-світ Харкова та України: IT-компанії, ІТ-проєкти, ІТ-навчання. Можливості для викладачів та школярів: ІТ-сервіси на кожен день, проєкти для навчальних курсів», «Як учителю заробляти в інтернеті та навчити цьому дітей». 

Зареєструватися в клуб вчителів міста Харкова «Teachers2IT» можна за посиланням

Довідка. «Teachers2IT» - це проєкт у сфері підвищення цифрової грамотності вчителів інформатики, математики та інших предметів. Він має на меті створити відкрите міське ком'юніті вчителів, які є провідниками школярів в IT, для підтримки та обміну досвідом у використанні цифрових інструментів в освітньому процесі.Проєкт складається з двох частин: регулярні курси від представників IT-галузі та розвиток неформального професійного клубу для вчителів. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини