У Слобідському районі відновлюють внутрішньобудинкові комунікації
15 липня 2022 12:44 ЖКГ
У Слобідському районі відновлюють внутрішньобудинкові комунікації Бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» щодня беруть у роботу понад 30 заявок мешканців Слобідського району.

Як повідомив сьогодні, 15 липня, начальник ділянки Слобідського району Михайло Семененко, велику увагу підрозділ приділяє підготовці внутрішньобудинкових систем до експлуатації в осінньо-зимовий період. Зокрема, днями працівники замінили велику ділянку трубопроводу в будинку на пр. Героїв Сталінграда, 167, а тепер планують комплексно відновити системи водопостачання у кількох будинках на вул. Ковтуна.

«Щодня детально аналізуємо ситуацію щодо технічного стану внутрішньобудинкових комунікацій та визначаємо будинки, які потребують першочергової уваги. Починаючи роботу, намагаємося максимально оперативно, але водночас якісно проводити ремонт. Для цього бригади забезпечені всіма необхідними матеріалами та технікою», - зазначив Михайло Семененко.

Також він повідомив, що у зв'язку з потенційною загрозою ворожих обстрілів одним із пріоритетних завдань ремонтників залишається підтримка у належному стані підвальних приміщень, які є рятівними сховищами для харків'ян. Там бригади регулярно проводять профілактичні огляди, а у разі потреби оперативно ремонтують комунікації. Зокрема, днями вони замінили ділянку системи водовідведення у будинку на вул. Плеханівській, 121.

«Хочу ще раз нагадати харків'янам про необхідність використання раковин та унітазів за призначенням. Адже прочищаючи системи водовідведення, ремонтники витрачають дорогоцінний час та сили, які у цей складний період мають використовуватися для виконання справді важливих завдань», - зазначив Михайло Семененко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини