У Харкові відновлюють комунікації у частково зруйнованих будинках
18 липня 2022 19:18 ЖКГ
У Харкові відновлюють комунікації у частково зруйнованих будинках Комунальні служби при найменшій нагоді відновлюють системи опалення та водопостачання у будинках, частково пошкоджених обстрілами окупантів.

Про це сьогодні, 18 липня, повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов в інтерв'ю «Суспільному».

«Ми відсікаємо зруйновані частини будинків та запускаємо тепло і воду у ті під'їзди, в яких перебувають люди. Ведемо відновлювальні роботи на внутрішньобудинкових мережах, забиваємо пошкоджені вікна. Так, взимку втрати теплоносія будуть великими, і ми свідомо йдемо на це», - зазначив Ігор Терехов.

Також у місті реконструюються магістральні тепломережі. За словами мера, у різних районах Харкова вже переклали близько 80 км магістральних трубопроводів із запланованих 200 км.

«Минулого року ми реконструювали близько 100 км магістралей. Наразі дуже багато доводиться перекладати там, де були прильоти снарядів. Також відновлюємо зруйновані котельні. Незважаючи на те, що обстріли тривають, ми повинні це робити, інакше 15 жовтня у будинках харків'ян не буде тепла та гарячої води. Розумію, що цей опалювальний сезон буде найскладнішим за всю історію Харкова, але це – виклик, і ми маємо його подолати», - наголосив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини