У Новобаварському районі реконструюють внутрішньобудинкові комунікації
20 липня 2022 15:54 ЖКГ
У Новобаварському районі реконструюють внутрішньобудинкові комунікації Ремонтники комплексу «Харківводовідведення» закінчують заміну 66 м внутрішньобудинкових мереж у будинку на вул. Свинаренка, 12-а у Новобаварському районі.

Про це сьогодні, 20 липня, повідомив начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерій Харлан.

«Тут ми замінили технічно зношені металеві труби на сучасні пластикові. Роботи провели у кілька етапів, щоб мінімізувати відсутність води у споживачів. Сьогодні завершуємо реконструкцію водовідведення у будинку та зазначаємо, що всі внутрішньобудинкові комунікації до зимового періоду підготовлені», - розповів Валерій Харлан.

За його словами, ревізійні роботи ведуться у всіх районах міста згідно з графіком, складеним спільно з КП «Жилкомсервіс».

«Через продовження воєнних дій будинки потрапляють під обстріли, тому постійно вноситься коригування і змінюється першочерговість ремонтів. У наших майстрів додалося роботи, але робимо все можливе, щоб якісно підготувати до зимового періоду внутрішньобудинкові комунікації у всіх 6,5 тис. будинків», - зазначив Валерій Харлан.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини