У Харкові за тиждень вивезли понад 55 тисяч кубометрів сміття
29 липня 2022 10:43 ЖКГ
У Харкові за тиждень вивезли понад 55 тисяч кубометрів сміття КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» з 21 по 27 липня вивезло понад 55,7 тис. куб. м побутових відходів усіх видів.

Як повідомили на підприємстві, за тиждень бригади  вивезли 46,8 тис. куб. м твердих побутових відходів, а також 5,4 тис. куб. м великогабаритних відходів - бункерами та 3,5 тис. куб. м - самоскидами та навантажувачами. 

У КВПВ зазначили, що продовжують вивозити побутові відходи з віддалених районів Харкова, які постраждали від обстрілів окупантів. Наприклад, системно очищають від сміття селище П’ятихатки, зокрема, двори на вул. Вальтера, вул. Курчатова та вул. Синельникова. 

«Якщо раніше люди скаржилися на роботу сміттєвозів вранці, то зараз щодня ми чуємо, як мешканці дякують. Харків'яни виходять до наших робітників і навіть допомагають щось переставити, посунути. І це стосується усіх комунальників - люди бачать, як ми працюємо. Тому я хочу ще раз нагадати харків'янам про необхідність сплачувати за послуги підприємства, починаючи з 1 червня, - зазначив директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини