У Новобаварському районі реконструювали частину каналізаційного колектора
01 серпня 2022 14:42 ЖКГ
У Новобаварському районі реконструювали частину каналізаційного колектора Бригади комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» завершили роботи з перекладки 200 м каналізаційного колектора діаметром 500 мм з заміною восьми оглядових колодязів у Новобаварському районі.

Про це сьогодні, 1 серпня, повідомив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» Ігор Вороненко. За його словами, цей колектор приймає стоки від семи насосних станцій, що забезпечують водовідведення з селища Пісочин, Солоницівської промзони та більшої частини Новобаварського району.

Реконструкцію колектора розпочали ще в січні. Але з початком бойових дій фахівці були змушені перейти до ліквідації наслідків обстрілів. На цьому ж об'єкті роботи проводилися за залишковим принципом. Але навіть за таких умов бригадам вдалося перекласти найбільш аварійну ділянку колектора. Щоб не створювати дискомфорту харків'янам, реконструкцію виконували без відключення абонентів. Для цього було налагоджене паралельне перекачування стоків насосними агрегатами.

«Перекладання проходило у скрутних умовах через глибину залягання колектора - до восьми метрів. Навіть наша спецтехніка не дістає на глибину понад п'ять метрів, тому доводилося виконувати багато робіт вручну. При заміні використовували якісні матеріали - поліетиленові труби, що не піддаються корозії. Ремонтні роботи на об'єкті завершені, зараз відводимо техніку та проводимо благоустрій території. Але після закінчення воєнних дій відновлення колектора буде продовжене», - наголосив Ігор Вороненко.

За його словами, спеціалістам підприємства необхідно буде замінити ще близько 1 км каналізаційного колектора.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини