У Харкові створять реєстр людей, які потребують допомоги
05 серпня 2022 16:39 Суспільство
У Харкові створять реєстр людей, які потребують допомоги У місті Харкові розпочали створення реєстру людей, які потребують допомоги.

Про це сьогодні, 5 серпня, в ефірі національного телемарафону повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

За його словами, рішення про створення реєстру було ухвалено за підсумками першого засідання координаційної ради волонтерів.

«На засіданні координаційної ради ми ухвалили рішення про створення реєстру людей, які потребують допомоги. Спільно з волонтерами ми розробимо потужне програмне забезпечення. Завдяки цьому ми зможемо надавати допомогу всім, хто цього потребує, якнайшвидше», - зазначив Ігор Терехов.

Нагадаємо, у першому засіданні координаційної ради взяли участь понад 25 великих громадських організацій. У ході зустрічі учасники визначили основні напрями спільної роботи, серед яких – підготовка до опалювального сезону, робота з волонтерськими кухнями, збір пожертв, систематизація діяльності, робота зі спеціальними службами (територіальна оборона, ДСНС та служба швидкої допомоги). Створення координаційної ради ініціював Харківський міський голова Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини