У Харкові щодня перевіряють стан тепломагістралей
05 серпня 2022 17:22 ЖКГ
У Харкові щодня перевіряють стан тепломагістралей Фахівці КП «Харківські теплові мережі» щодня перевіряють стан магістралей, щоб мінімізувати кількість дефектів та уникнути збільшення витрат ресурсів.

Як повідомили на підприємстві, попри щоденні обстріли та негоду, бригади ХТМ продовжують інтенсивно готуватися до опалювального сезону. Зокрема, сьогодні, 5 серпня, їхній робочий день почався з ліквідації наслідків вчорашньої зливи. В результаті надмірних опадів було затоплено теплові камери та канали для прокладки теплотрас, де ведуться роботи, підвали будинків. Зусиллями працівників підприємства воду оперативно відкачали. 

На підприємстві зазначили, що у підготовці до опалювального сезону головний акцент робиться на мінімізації дефектів теплотрас, які призводять до втрати підготовленої води.

«Тому кожен ранок фахівці ХТМ починають з обходів теплових районів і перевірки стану магістралей. Головним сигналом до негайного пошуку проблеми стає збільшення витрат води. Днями лише за кілька годин наші співробітники ліквідували в зародку дефекти після гідровипробувань і оперативно привели до норми обсяг підживлення системи», - розповіли на підприємстві. 

Також там повідомили, що за графіком ведуться роботи і на котельних, у тому числі на Північній Салтівці. Зокрема, на одній з них вже встановили нове теплообмінне обладнання. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини