«Теплові мережі» готуються до зими та відпрацьовують заявки харків’ян
08 серпня 2022 12:39 ЖКГ
«Теплові мережі» готуються до зими та відпрацьовують заявки харків’ян Співробітники усіх філій КП «Харківські теплові мережі» щодня відпрацьовують заявки громадян.

Як повідомили на підприємстві, до старту опалювального сезону залишилось 69 днів. У місті щодня тривають роботи з реконструкції теплових камер та перекладки магістралей великих діаметрів. Особливу увагу приділяють ремонту покрівель на всіх джерелах теплопостачання - як тих, що постраждали від бойових дій, так і тих, де ремонт потрібний за регламентом. Дотримання культури проведення ремонтних робіт та правил благоустрою територій регулярно перевіряє керівництво ХТМ. 

Також на порядку денному підприємства - раціональне використання запчастин і матеріалів. Наприклад, в одній з котелень, яку реконструюють за проєктом Світового банку, щойно демонтували димову трубу. Оскільки система ще не відслужила свого терміну експлуатації, її встановлять замість розбитої на котельні у Київському районі. Крім того, у місті продовжують встановлювати нові вентиляційні шахти, прикрашені малюнками казкових героїв. Зокрема, днями такі з’явилися у Холодногірському районі. 

Нагадаємо, з питань, пов’язаних з опаленням та гарячим водопостачання, можна звернутися до колцентру за тел.: 341-41-40, для дзвінка з мобільного - (057) 341-41-40.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини