У Слобідському районі відкриють новий дитячий садок
10 серпня 2022 12:47 Місто
У Слобідському районі відкриють новий дитячий садок Ясла-садок №56 комбінованого типу «Родина» відкриють у Слобідському районі.

Дошкільний навчальний заклад створюється на базі дитячого будинку «Родина», який було ліквідовано сьогодні, 10 серпня, рішенням сесії Харківської міської ради. 

Як повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко, упродовж останніх п’яти років до закладу не направлялися діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Уже станом на вересень 2021 року там не перебувало жодної дитини зазначених категорій. Натомість у чотирьох експериментальних групах у закладі виховувалися діти дошкільного віку із числа соціально вразливих категорій, у тому числі діти з особливими освітніми потребами.

Дослідно-експериментальна робота на базі закладу завершена, тому з метою подальшого забезпечення дошкільною освітою вихованців створюється заклад дошкільної освіти комбінованого типу. Дитячий садок, у якому функціонуватимуть чотири групи для 55 дітей, не потребує проведення ремонтних робіт та придбання обладнання, меблів тощо. Приміщення закладу повністю пристосовані для виховання дітей та забезпечені усім необхідним. 

Зазначимо, у  Харкові постійно працюють над розширенням мережі закладів дошкільної освіти. За останні 15 років у місті відкрили 37 нових закладів для понад 12 тис. дітей дошкільного віку. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини