«Харківводоканал» підготував до зими понад 80% внутрішньобудинкових систем
15 серпня 2022 17:08 ЖКГ
«Харківводоканал» підготував до зими понад 80% внутрішньобудинкових систем У рамках підготовки до зими бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» виконали ремонтні та відновлювальні роботи у 80% будинків комунальної форми власності.

Про це сьогодні, 15 серпня, повідомив начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерій Харлан. За його словами, незважаючи на обстріли, роботи ведуться в усіх районах згідно з затвердженим графіком, а комунікації, що залишилися, планують перевірити до кінця вересня.

«Мережі водопостачання посилюємо великою кількістю запірної арматури, щоб мати можливість мінімізувати втрати від протікань, а у разі аварійної ситуації – перекривати лише кілька квартир. Також проводимо ревізію та профчистку систем водовідведення, особливу увагу приділяємо ділянкам, де найчастіше трапляються засмічення. Змінюємо всі технічно зношені ділянки внутрішньобудинкових комунікацій, що допоможе уникнути аварійних ситуацій під час експлуатації. На контролі і зливові системи, їх також перевіряємо і, якщо потрібно, реставруємо», - зазначив Валерій Харлан.

За його словами, у деяких будинках, які зазнали значних пошкоджень, бригади також відновили внутрішньобудинкові системи та подають воду. Однак якщо міська комісія ухвалить рішення, що будівля не придатна для проживання в зимовий час, фахівці її законсервують.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини