У Новобаварському районі оперативно відновлюють водопостачання
16 серпня 2022 12:42 ЖКГ
У Новобаварському районі оперативно відновлюють водопостачання Ремонтники Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» учора, 15 серпня, ліквідували 15 пошкоджень на ділянках трубопроводів холодного водопостачання та упорядкували 14 оглядових колодязів.

Зокрема, великий обсяг відновлювальних робіт було проведено у Новобаварському районі, де капітально відремонтували та усунули течі на чотирьох оглядових колодязях по вул. Селянській та вул. Баварській. Також бригади підготували до перекладки ділянку магістралі по пр. Ново-Баварському та сьогодні, 16 серпня, після завершення робіт займуться її благоустроєм.

Як зазначив начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Новобаварського району Євген Сальков, фахівці систематично аналізують ситуацію з технічним станом водоводів та докладають усіх зусиль та навичок, щоб водопровідне господарство було готове до стабільної роботи в осінньо-зимовий період.

«Безумовно, враховуємо і можливість виникнення екстрених аварійних ситуацій, пов'язаних із безперервною ворожою агресією. І на цей випадок у нас вироблено чіткий план дій щодо оперативної ліквідації аварій», - повідомив він.

За інформацією підприємства, сьогодні, 16 серпня, ремонтники усувають пошкодження на 22 ділянках водоводів. У роботах задіяно 25 бригад комплексу «Харківводопостачання».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини