У Харкові ліквідовано 16 аварійних ситуацій на водоводах
27 серпня 2022 14:16 Офіційно
У Харкові ліквідовано 16 аварійних ситуацій на водоводах Бригади комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» напередодні усунули 16 аварійних ситуацій і впорядкували 11 оглядових колодязів.

Як повідомив начальник Салтівської районної служби зовнішніх водопровідних мереж В'ячеслав Глущенко, традиційно великий обсяг ремонтів на водоводах ведеться в районах міста, що найбільш постраждали від військових дій. Зокрема, підготовкою об'єктів водопостачання до осінньо-зимового періоду зараз займаються у Салтівському житловому масиві.

«Намагаємося своєчасно реагувати на всі заявки та оперативно усувати позаштатні ситуації на водоводах. Щодня впорядковуємо кілька об'єктів. Так, учора відновили подачу води на трьох ділянках: по пров. Ладозькому, пр. Ювілейному та вул. Гвардійців Широнінців. А сьогодні ремонтні роботи ведуться на вводі по пр. Тракторобудівників», - зазначив В'ячеслав Глущенко.

За інформацією підприємства, також учора значні обсяги ремонтів були виконані у Шевченківському районі, де відновили три трубопроводи та впорядкували колодязь. Крім того, по два об'єкти відремонтували у Немишлянському, Новобаварському та Індустріальному районах.

Сьогодні, 27 серпня, у роботі бригад знаходиться 12 поривів на мережах холодного водопостачання.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини