#Обличчя_Харкова. Вікторія Галущенко – керівник підрозділу у терцентрі Салтівського району
03 вересня 2022 13:12 Обличчя Харкова
#Обличчя_Харкова. Вікторія Галущенко – керівник підрозділу  у терцентрі Салтівського району В умовах російської агресії Вікторія Галущенко керує підрозділом у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру Салтівського району.

З перших днів повномасштабної війни, коли соціальних робітників не вистачало, жінка сама розносила пакети з гуманітарною допомогою та надавала іншу допомогу підопічним терцентру.

Зокрема, на початку війни, коли Північна Салтівка найбільше потерпала від ворога, Вікторія Галущенко доставляла гуманітарну допомогу у 533-й мікрорайон, а також домовлялася з волонтерами, щоб принаймні на якийсь час вивезти людей з-під обстрілів до шпиталю. 

«Вікторія  - маленька жінка з великим серцем і душею. Завдяки таким, як вона, відділення соціальної допомоги вдома ні на день не припиняло своєї роботи», - зазначили у терцентрі. 

Нагадаємо, що з героями рубрики «Обличчя Харкова» сайту Харківської міської ради можна ознайомитись у соціальних мережах за хештегом #обличчя_Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини