Батьки харківських школярів долучаться до написання грантових проєктів
06 вересня 2022 16:47 Суспільство
Батьки харківських школярів долучаться до написання грантових проєктів Представники батьківської спільноти Харкова готуються взяти участь у написанні ґрантових проєктів для залучення інвестицій до освітньої сфери міста.

Про це в інтерв’ю проєкту «Децентралізація» повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

Мер зазначив, що ще за мирного життя у Харкові було налагоджено роботу дієвої моделі - педагогіки у партнерстві з батьківською громадськістю. Активною була тоді і залишається зараз позиція Харківської міської батьківської ради, яка з перших днів війни долучається до спільної справи наближення перемоги над ворогом.

За словами мера, займаючись волонтерською діяльністю у складі громадської організації «Віддзеркалення», батьки надавали та продовжують надавати  допомогу усім, хто цього потребує. Зокрема, мешканцям міста та переселенцям за ці місяці війни вони передали продукти харчування, засоби гігієни, ліки та корм для тварин; лікарням – медичні інструменти, багатофункціональні ліжка, медичний одяг, фармпрепарати та засоби гігієни; комунальникам – професійні поліуретанові чоботи, а школам міста – одноразові медичні маски. 

Крім того, батьківська рада допомагає українським військовослужбовцям. Зокрема, на потреби захисників було передано декілька дронів, рації, медичні аптечки, приладдя, тактичні рюкзаки, засоби захисту від комах тощо.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини